This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Złote sztafety podczas 5. PKO Biegu Charytatywnego

25 września 2019 roku na Stadionie Miejskim w Szubinie odbył się 5. PKO Bieg Charytatywny, w którym udział wzięli zawodnicy LUKS START NAKŁO. Nasi zawodnicy dobrani w 5-osobowe sztafety wielokrotnie mieli do pokonania dystans 400m, gdzie każde pokonane okrążenie oznaczało obiad dla dzieci potrzebujących. Sztafeta dziewcząt w składzie: Agata Muzolf, Weronika Kunicka, Zuzanna Pensko, Zofia Wintrowicz oraz Zuzanna Strzelewicz z wynikiem 38 okrążeń zajęła I miejsce. Chłopcy w składzie: Michał Kunicki, Dominik Waniak, Paweł Cięszki, Paweł Lewandowski i Maksymilian Tercjak z wynikiem 46 okrążeń również zajęli I miejsce. Złoto po pokonaniu 42 okrążeń zdobyła także sztafeta mieszana w składzie: Aleksandra Radtke, Weronika Świderska, Igor Bzdawka, Tomasz Bzdawka oraz Robert Konieczny. Gratulujemy świetnych rezultatów!