Złote sztafety podczas 5. PKO Biegu Charytatywnego

25 września 2019 roku na Stadionie Miejskim w Szubinie odbył się 5. PKO Bieg Charytatywny, w którym udział wzięli zawodnicy LUKS START NAKŁO. Nasi zawodnicy dobrani w 5-osobowe sztafety wielokrotnie mieli do pokonania dystans 400m, gdzie każde pokonane okrążenie oznaczało obiad dla dzieci potrzebujących. Sztafeta dziewcząt w składzie: Agata Muzolf, Weronika Kunicka, Zuzanna Pensko, Zofia Wintrowicz oraz Zuzanna Strzelewicz z wynikiem 38 okrążeń zajęła I miejsce. Chłopcy w składzie: Michał Kunicki, Dominik Waniak, Paweł Cięszki, Paweł Lewandowski i Maksymilian Tercjak z wynikiem 46 okrążeń również zajęli I miejsce. Złoto po pokonaniu 42 okrążeń zdobyła także sztafeta mieszana w składzie: Aleksandra Radtke, Weronika Świderska, Igor Bzdawka, Tomasz Bzdawka oraz Robert Konieczny. Gratulujemy świetnych rezultatów!