This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

II rzut Ligi Młodzików we Włocławku

28 września 2019 roku na stadionie we Włocławku odbył się drugi rzut Lekkoatletycznej Ligi Młodzików województwa Kujawsko – Pomorskiego skierowanej dla roczników 2004 oraz młodszych. Każdy zawodnik za wynik w swojej konkurencji otrzymuje punkty, a piętnaście najlepszych wyników stanowi o ostatecznym rezultacie klubu. We Włocławku punkty dla klubu zdobyli:

1.       Sztafeta I 4x100m chłopców w składzie: Patryk Mielcarek 05’, Dominik Waniak 04’, Michał Kunicki 04’, Paweł Cięszki 04’ – 49,53s – 139 pkt

2.       Michał Kunicki 04’ – 1000m – 2:48,84s PB – 136 pkt

3.       Iga Jankowska 06’ – skok wzwyż – 150cm – 134 pkt

4.       Julia Szcześniak 06’ – 100m – 13,63s PB – 120 pkt

5.       Sztafeta dziewcząt 4x100m I w składzie: Julia Szcześniak 06’, Patrycja Kołodziejczak 06’, Iga Jankowska 06’, Zofia Gajewska 06’ – 54,93s – 118 pkt

6.       Paweł Cięszki 04’ – 100m – 12,53s – 114 pkt

7.       Jagoda Jendrzejewska 07’ – skok wzwyż – 140cm – 113 pkt

8.       Joanna Jankowska 06’ – rzut młotem 3kg – 28,63m PB – 111 pkt

9.       Weronika Lisiecka 06’ – rzut młotem 3kg – 25,59m PB – 100 pkt

10.   Dominik Waniak 04’ – 300m – 42,15s – 100 pkt

11.   Weronika Kunicka 07’ – 600m – 1:51,17s – 97 pkt

12.   Szymon Powalisz 06’ – rzut oszczepem 600g – 31,80m – 85 pkt

13.   Paweł Lewandowski 05’ – rzut oszczepem 600g – 31,65m – 84 pkt

14.   Oliwia Moszkowicz 07’ – 100m – 14,74s PB – 82 pkt

15.   Patrycja Kołodziejczak 06’ – rzut oszczepem 500g – 23,86m PB – 82 pkt

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:

Jakub Ciszewski 06’ – pchnięcie kulą 5kg – 8,32m PB – 82 pkt

Patryk Mielcarek 05’ – 100m – 13,72s PB – 70 pkt

Hubert Stańczyk 09’ – 100m – 15,35s PB – 27 pkt

Filip Beger 07’ – 100m – 15,63s PB – 22 pkt

Jonatan Stachowski 09’ – 100m – 16,00s PB – 15 pkt

Krystian Beger 06’ – rzut oszczepem 600g – 19,98m – 47 pkt

Franciszek Okoniewski 08’ – skok w dal – 4,50m – 58 pkt

Maksymilian Jankowski 11’ – skok w dal – 3,46m – 19 pkt

Sztafeta chłopców II 4x100m w składzie: Filip Beger 07’, Hubert Stańczyk 09’, Jonatan Stachowski 09’, Franciszek Okoniewski 08’ – 61,62s – 63 pkt

Natalia Szymczak 10’ – 100m – 16,21s PB – 43 pkt

Iga Radajewska 06’ – 300m – 52,73s PB – 43 pkt

Amelia Nowak 07’ – 300m – 57,61s PB – 13 pkt

Agata Muzolf 07’ – 600m – 2:02,49s PB – 60 pkt

Klaudia Wełniak 06’ – 80m pł – 22,86s

Zofia Gajewska 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 6,74m – 68 pkt

Amelia Walerczyk 06’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,12m – 74 pkt

Jagoda Nowicka 06’ – rzut oszczepem 500g – 18,04m PB – 58 pkt

Julia Szcześniak 06’ – rzut młotem 3kg – 16,57m PB – 65 pkt

Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,18m – 77 pkt

Michalina Okoniewska 08’ – skok w dal – 4,16m – 76 pkt

Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 4,11m – 73 pkt

Amelia Kaczyńska 07’ – skok w dal – 3,89m – 61 pkt

Sztafeta dziewcząt 4x100m II w składzie: Weronika Kunicka 07’, Oliwia Moszkowicz 07’, Zuzanna Pensko 07’, Agata Muzolf 07’ – 59,29s – 82 pkt

Sztafeta dziewcząt 4x100m III w składzie: Kinga Kaźmierczak 08’, Michalina Okoniewska 08’, Amelia Kaczyńska 07’, Natalia Szymczak 10’ – 60,57s – 72 pkt

W klasyfikacji klubowej w II rzucie z rezultatem 1558 pkt zajęliśmy VI lokatę, a w podsumowaniu obu rzutów zajęliśmy VII miejsce bez uczestnictwa w I rzucie.