Udane występy zawodników LUKS START na Ogólnopolskich Biegach Ulicznych w Chełmnie.

10 kwietnia już po raz 45 odbyły się Ogólnopolskie Biegi Uliczne im. J. Schmeltera w Chełmnie. Na zawodach tych nie zabrakło zawodników LUKS START Nakło. Z bardzo dobrej strony pokazali się zwycięscy swoich kategorii wiekowych: kategoria chłopców (2005 i młodsi), 1 miejsce Paweł Lewandowski 05’ w biegu na 470m – 1:22s, w kategorii młodzików (01’ – 02’), 1 miejsce Szymon Kowalczyk 01’ w biegu na 1300m – 4:00s oraz kategorii Open 1 miejsce Daria Maiki 97’ w biegu na 5000m – 18:30s. Trzecie miejsce w kategorii młodziczek (01’- 02’) zajęła Jagoda Jasińska 02’ w biegu na 1100m – 3:44s. Tuż za podium uplasowali się: w śród juniorek młodszych (99’ – 00’) 4 miejsce zajęła Aleksandra Radtke 00’ w biegu na 1300m – 4:47s, w śród chłopców (03’ – 04’) 5 miejsce zajął Jakub Wawer 04’ w biegu na 1100m – 3:53s. Pozostałe wyniki poniżej:

13 miejsce zajął Piotr Bonkowski 88’ – 18:07s,

Pełne wynik można sprawdzić na www.wyniki.b4sport.pl. Na zawodach była prowadzona klasyfikacja klubowa, w której to LUKS START Nakło zajął 3 miejsce. Wyjazd na zawody do Chełmna był realizowany w ramach zadania publicznego Upowszechniania Kultury Fizycznej i Sportu, finansowanego przez Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią a realizowanego przez LUKS „START” Nakło.