Reprezentanci LUKS START NAKŁO rok 2020 mogą zaliczyć do bardzo udanych, a to wszystko dzięki historycznie wysokiemu miejscu w rankingu Drużynowego Mistrza Polski. Nakielscy lekkoatleci na 370 sklasyfikowanych klubów zajęliśmy wspaniałe 38 miejsce. Wspaniale poszło nam także w klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieżowego, gdzie z rekordową ilością 92 punktów zajęliśmy I miejsce w Gminie Nakło nad Notecią oraz w Powiecie Nakielskim. Ogromne podziękowania kierujemy dla Gminy Nakło nad Notecią oraz wszystkich Firm i Osób, którzy razem z nami piszą historię nakielskiego sportu! Dziękujemy!
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
Daria Maik – 3000m prz – V miejsce
Izabela Murawiec – 42,195km – V miejsce
Dawid Wegner – rzut oszczepem 800g – VII miejsce
Aleksandra Nowaczewska – rzut młotem 4kg – IX miejsce
Mirosław Sprenger – 100km – IX miejsce
Eryk Kołodziejczak – rzut oszczepem 800g – X miejsce
Adrian Bednarek – 10km – XVIII miejsce
Dawid Nowak – 42,195km – XX miejsce
Dawid Białek – 42,195km
MISTRZOSTWA POLSKI U23
Dawid Wegner – rzut oszczepem 800g – II miejsce
MISTRZOSTWA POLSKI U20
Aleksandra Nowaczewska – rzut młotem 4kg – I miejsce
Eryk Kołodziejczak – rzut oszczepem 800g – II miejsce
Zuzanna Strzelewicz – 400m – XII miejsce
Martyna Grochowska – rzut młotem 4kg – XIV miejsce
Dawid Trzciński – 400m pł – XXI miejsce
MISTRZOSTWA POLSKI U18
Bartosz Zamorowski – trójskok – IV miejsce
Grzegorz Gil – rzut młotem 5kg – VI miejsce
Kajetan Soleta – rzut młotem 5kg
Michał Kunicki – 2000m prz
MISTRZOSTWA POLSKI U16
Weronika Lisiecka – rzut młotem 3kg – VI miejsce
Iga Jankowska – wieloskok – XI miejsce
Patrycja Kołodziejczak – rzut oszczepem 500g – XV miejsce
Julia Szcześniak – skok w dal – XVII miejsce
Szymon Powalisz – rzut oszczepem 600g – XIX miejsce
MISTRZOSTWA POLSKI W WIELOBOJACH I SZTAFETACH
Sztafeta 4x800m U20 – Zuzanna Strzelewicz, Martyna Bembnista, Mikołaj Pyszka oraz Dawid Trzciński – IV miejsce
Iga Jankowska – pięciobój U16 – VI miejsce
Sztafeta 4x400m U20 - Zuzanna Strzelewicz, Martyna Bembnista, Mikołaj Pyszka oraz Dawid Trzciński – VI miejsce
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
Weronika Lisiecka – rzut młotem 3kg – II miejsce
Patrycja Kołodziejczak – rzut oszczepem 500g – III miejsce
MISTRZOSTWA KRAJOWEGO ZRZESZENIA LZS
Dawid Wegner – rzut oszczepem 800g U23 – I miejsce
Eryk Kołodziejczak - rzut oszczepem 800g U20 – I miejsce
Karol Wiśniewski - skok w dal U20 – I miejsce
Zuzanna Strzelewicz - 400m U20 – II miejsce
Weronika Świderska - 400m U23 oraz 400m pł U23 – II miejsce
Bartosz Zamorowski - skok w dal U18 – III miejsce
Aleksandra Radtke - 400m U23 oraz 400m pł U23 – III miejsce
XXVI FINAŁ OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
Jagoda Jendrzejewska – skok wzwyż – I miejsce
Zuzanna Sikorska – skok wzwyż – I miejsce
Jonatan Stachowski – skok w dal – II miejsce
Hubert Stańczyk – rzut p. pal – II miejsce
Olga Mańkowska – skok wzwyż – III miejsce
Kinga Kaźmierczak – skok w dal – III miejsce
V HALOWE MISTRZOSTWA CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
Zuzanna Sikorska – skok wzwyż – I miejsce
Olga Mańkowska – skok wzwyż – I miejsce
Jonatan Stachowski – skok w dal – I miejsce
Natalia Szymczak – skok w dal – II miejsce
Hubert Stańczyk – skok wzwyż – III miejsce
HALOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
Zofia Wintrowicz – 1000m – I miejsce
Bartosz Zamorowski – trójskok – I miejsce – skok w dal – II miejsce
Michał Kunicki – 1000m – II miejsce
Aleksandra Nowaczewska – pchnięcie kulą 4kg – II miejsce
Mikołaj Pyszka – 800m – III miejsce
Paweł Cięszki – 60m pł – III miejsce
Jagoda Jendrzejewska – skok wzwyż – I miejsce
Jonatan Stachowski – skok w dal – I miejsce
Weronika Kunicka – 600m – I miejsce
Maksymilian Jankowski – skok w dal – I miejsce
Hubert Stańczyk – 60m – II miejsce
Wiktor Wojciechowski – 60m – II miejsce
Oliwier Dębecki – 200m – II miejsce
Bartosz Kalinowski – skok wzwyż – II miejsce
Nikodem Jopek – skok w dal – II miejsce
Zuzanna Pensko – 60m – II miejsce
Zuzanna Sikorska – skok wzwyż – II miejsce
Nikola Maciejewska – skok w dal – II miejsce
Natalia Szymczak – skok w dal – II miejsce
Oliwia Moszkowicz – pchnięcie kulą 2kg – II miejsce
Szymon Powalisz – pchnięcie kulą 5kg oraz skok wzwyż – III miejsce
Oskar Kamiński – pchnięcie kulą 4kg – III miejsce
Kinga Kaźmierczak – skok wzwyż – III miejsce
Zofia Franczak – skok w dal – III miejsce
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
Maksymilian Jankowski – 200m – I miejsce
Karol Garczewski – rzut piłeczką palantową – I miejsce
Hubert Kończal – rzut oszczepem 500g – I miejsce
Franciszek Okoniewski – skok w dal – I miejsce
Jonatan Stachowski – skok w dal – I miejsce
Nikodem Jopek – skok w dal – I miejsce
Weronika Kunicka – 1000m – I miejsce
Agata Muzolf – rzut oszczepem 500g – I miejsce
Zuzanna Sikorska – skok wzwyż – I miejsce
Zuzanna Pensko – skok w dal – I miejsce
Zofia Wełniak – skok w dal – I miejsce
Natalia Szymczak – skok w dal – I miejsce
Nikola Maciejewska – skok w dal – I miejsce
Kacper Kubiński – pchnięcie kulą 4kg – II miejsce
Hubert Stańczyk – rzut piłeczką palantową – II miejsce
Zuzanna Kowalska – 80m pł – II miejsce
Hanna Ignasiak – rzut piłeczką palantową – II miejsce
Amelia Nowak – skok wzwyż – II miejsce
Kinga Kaźmierczak – skok w dal – II miejsce
Mikołaj Stóff – 200m – III miejsce
Maja Ostrowska – 60m – III miejsce
Oliwia Moszkowicz – pchnięcie kulą 2kg – III miejsce
Kamila Maciejewska – rzut piłeczką palantową – III miejsce
Michalina Okoniewska – skok w dal – III miejsce
Julia Szcześniak – skok w dal – I miejsce
Patrycja Kołodziejczak – rzut oszczepem 500g – I miejsce
Iga Jankowska – wieloskok – I miejsce
Weronika Lisiecka – rzut dyskiem 0,75kg – II miejsce
Dorian Kwapich – 600m oraz skok w dal – III miejsce
Szymon Powalisz – rzut oszczepem 600g – III miejsce
Weronika Lisiecka – rzut młotem 3kg – III miejsce
Zofia Gajewska – pchnięcie kulą 3kg – III miejsce