15 maja 2021 roku w Kruszwicy odbyła się I runda GRAND PRIX KUJAW-POMORZA-PAŁUK, w której udział wzięła 26-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając aż 31 medali (12 złotych, 12 srebrnych oraz 7 brązowych) oraz poprawiając swoje rekordy życiowe. Gratulacje!
Zwyciężyli:
Hubert Stańczyk 09’ – 60m – 8,67s oraz rzut p. pal – 45,00m SB
Maksymilian Jankowski 11’ – 200m – 33,41s PB oraz skok w dal – 4,25m PB
Zuzanna Sikorska 08’ – 60m pł – 9,98s PB
Maja Ostrowska 11’ – 60m – 10,23s
Natalia Szymczak 10’ – skok w dal – 4,34m PB
Kinga Kaźmierczak 08’ – skok w dal – 4,99m PB
Olga Mańkowska 09’ – rzut p. pal – 29,50m PB
Natalia Szymeczko 08’ – pchnięcie kulą 2kg – 9,54m PB
Franciszek Okoniewski 08’ – skok w dal – 4,73m PB
Sztafeta 4x200m MIX 2009 w składzie: Natalia Szymczak 10’, Olga Mańkowska 09’, Jonatan Stachowski 09’ oraz Hubert Stańczyk 09’ – 2:05,25s.
Srebro wywalczyli:
Klaudia Szymczak 11’ – 200m – 36,90s PB oraz rzut p. pal – 19,00m PB
Jonatan Stachowski 09’ – 200m – 31,90s SB oraz skok w dal – 4,58m PB
Zofia Kucharska 10’ – 60m – 9,59s PB
Olga Mańkowska 09’ – 200m – 31,32s PB
Kinga Kaźmierczak 08’ – 200m – 29,59s PB
Julia Niemczewska 09’ – rzut p. pal – 22,50m PB
Franciszek Okoniewski 08’ – 60m pł – 10,92s SB
Witold Matyka 10’ – skok w dal – 3,60m PB
Michał Grzegorek 09’ – rzut p. pal – 25,50m PB
Sztafeta 4x200m MIX 2011 w składzie: Maja Ostrowska 11’, Klaudia Szymczak 11’, Tymon Wdowiak 13’ oraz Maksymilian Jankowski 11’ – 2:26,93s.
III miejsce zajęli:
Zuzanna Murek 10’ – 60m – 10,03s PB oraz skok w dal – 3,78m PB
Zuzanna Sikorska 08’ – skok w dal – 4,77m
Maja Ostrowska 11’ – skok w dal – 3,04m
Zofia Kucharska 10’ – rzut p. pal – 19,50m PB
Hubert Kończal 08’ – pchnięcie kulą 3kg – 7,55m PB
Tymon Wdowiak 13' - skok w dal - 3,10m PB
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:
Antonina Kosmalska 10’ – rzut p. pal – 15,50m PB – IV miejsce oraz 60m – 10,54s PB – VII miejsce
Julia Ziemkowska 09’ – rzut p. pal – 15,00m PB – IV miejsce oraz 60m – 10,65s PB – VIII miejsce
Kaja Wegner 09’ – 60m – 9,47s PB – IV miejsce oraz skok w dal – 3,68m PB – IX miejsce
Anna Koniec 08’ – 60m – 10,62s PB – IV miejsce oraz skok w dal – 3,40m PB – XIII miejsce
Amelia Michalak 10’ – 60m – 10,42s PB – V miejsce oraz skok w dal – 3,57m PB – V miejsce
Eliza Bajerska 11’ – rzut p. pal – 15,50m PB – V miejsce oraz 60m – 12,09s – VI miejsce
Michał Grzegorek 09’ – 60m – 10,51s PB – V miejsce
Tymon Wdowiak 13’ – 60m – 11,34s PB – VI miejsce
Witold Matyka 10’ – 60m – 9,95s PB – VI miejsce
Urszula Walkowiak 09’ – skok w dal – 3,60m PB – X miejsce
Julia Niemczewska 09’ – 60m – 11,57s PB – X miejsce
Oraz Sztafeta 4x200m MIX 2008 w składzie: Zuzanna Sikorska 08’, Zofia Kucharska 10’, Michał Grzegorek 09’ oraz Franciszek Okoniewski 08’ – 2:10,92s – IV miejsce.