3 medale Mistrzostw Polski Sztafet!

W dniach 12 – 13 czerwca 2021 roku w Łodzi odbywały się 4. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach (U16,U20) i Sztafetach, w których udział wzięła 6-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Najlepiej wśród startujących zaprezentowała się sztafeta w składzie: Żaneta Iglewska 03’, Zuzanna Strzelewicz 02’, Mikołaj Pyszka 02’ oraz Dawid Trzciński 02’, która z czasem 3:36,87s zajęła III miejsce w sztafecie 4X400m MIX U20. Na tym samym dystansie w kategorii OPEN sztafeta zajęła II miejsce z czasem 3:47,47s. W biegu 4x800m MIX U20 sztafeta zdobyła srebrny medal – 9:04,41s. Wyniki sztafety nie byłyby możliwe gdyby nie ,,Natleniamy Nakło – Łagodna Terapia Hiperbaryczna”. Dziękujemy! W Mistrzostwach brały udział także pięcioboistki – Iga Jankowska 06’ oraz Julia Szcześniak 06’.