Sieradz - Ogólnopolskie Zawody LDK!

29 czerwca 2021 roku w Sieradzu odbyły się Ogólnopolskie Zawody LDK!, w których udział wzięła 6-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Najlepiej spośród startujących zaprezentowała się Patrycja Kołodziejczak 06’, która w konkursie rzutu oszczepem 500g zajęła III miejsce – 38,39m PB. Równie udanie zaprezentowała się brązowa medalistka w skoku w dal Kinga Kaźmierczak – 5,12m. Weronika Kunicka 07' zajęła V miejsce w biegu na 1000m prz - 3:22,7s SB. VI miejsce w konkursie pchnięcia kulą 5kg zajął Szymon Powalisz 06’ – 11,87m. Maksymilian Jankowski 11’ zajął VIII miejsce w skoku w dal U12 – 4,03m. Po skoku na odległość 4,86m Franciszek Okoniewski 08’ uplasował się na VIII miejscu. Natalia Szymczak 10’ w konkursie skoku w dal U12 zajęła XIII miejsce – 3,69m. Gratulacje!