Jesienne starty seniorów

We wrześniu zawodnicy LUKS START NAKŁO startowali w kilku biegach, gdzie uzyskali bardzo wartościowe rezultaty. W Bydgoskim Festiwalu Biegowym wystartował także na dystansie 5km – 26:22. II Festiwal Miodowy to natomiast zwycięstwo Darii Maik, która dystans 5km przebiegła w czasie 19:28. Daria startowała także w Ostromecku, gdzie czas 28:31:45 pozwolił jej zająć II miejsce (I w kat. K20). W tym samym biegu czwarte miejsce zajęła Weronika Kunicka 07’ – 30:57:50 (I w kat. K19). 29:14:35 – to czas Michała Kunickiego 04’, który zwyciężył w kat. M19. Tomasz Pasieka startował aż czterokrotnie. 4 września przebiegł 72 km w Karkonoskim Chojniku, a potrzebował na to 15 godzin i 14 minut. Dwukrotnie pokonał dystans 10 km – 56:39 (Boniewo) oraz 52:18 (Bydgoszcz). Gratulacje!