W dniu 02 października 2022 r. w Mogilnie odbył się Finał Grand Prix Pomorza – Kujaw – Pałuk oraz 5.
Memoriał Michała Joachimowskiego. W zawodach wzięła udział 41-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO licznie zdobywając medale zgodnie z rankingiem cyklu zawodów Grand Prix oraz ustanawiając nowe rekordy życiowe. Gratulacje!
Złoty medal w cyklu Grand Prix zdobyli:
Agata Wodzińska 10’ – 300m
Weronika Jeziorska 10’ – pchnięcie kulą 2 kg
Olga Mańkowska 09’ – pchnięcie kulą 2 kg
Srebrny medal w cyklu Grand Prix wywalczyli:
Tymon Wdowiak 13’ – skok w dal
Alex Bajerski 13’ – rzut piłeczką palantową
Wiktoria Różycka 12’ – 200m
Kacper Pyra 12’ – 200m
Klaudia Szymczak 11’ – rzut piłeczką palantową
Maksymilian Jankowski 11’ – rzut piłeczką palantową
Dominik Zawieja 11’ – 600m
Natalia Szymczak 10’ – pchnięcie kulą 2kg, skok w dal
Zuzanna Grochowska 10’ – pchnięcie kulą 2kg
Natalia Szymeczko 09’ – pchnięcie kulą 2kg
Urszula Walkowiak 09’ – 300m
Jonatan Stachowski 09’ – 300m
Brązowy medal w cyklu Grand Prix otrzymali:
Kacper Zawieja 13’ – 200m
Zofia Okoniewska 12’ – 200m
Kacper Pyra 12’ – skok w dal
Fabian Jassel 12’ – rzut piłeczką palantową
Dominik Zawieja 11’ – 300m, skok w dal
Zofia Kucharska 10’ – 60m, pchnięcie kulą 2kg
Antonina Kosmalska 10’ – skok w dal
Klaudia Walczak 09’ – pchnięcie kulą 2kg
Kamila Maciejewska 09’ – 600m
Hubert Stańczyk 09’ – 60m
Złoty medal w Memoriale wywalczył:
Hubert Stańczyk 09’ – 60m – 8,70s
Srebrny medal w Memoriale zdobyli:
Kacper Pyra 12’ – skok w dal – 3,99m
Iga Jankowska 06’ – wieloskok – 10,16m
Wyniki z pojedynczego startu w Mogilnie w cyklu zawodów Grand Prix:
Antonii Marciniak 15’ – 60m – 12,64s
Krzysztof Dolaciński 14’ – 200m – 35,91s
Jakub Wronka 14’ – 200m – 41,14s
Kacper Zawieja 14’ – 200m – 42,01s
Tymon Wdowiak 13’ – skok w dal – 3,26m
Alex Bajerski 13’ – rzut piłeczką palantową – 29,50m PB
Fabian Sikorski 13’ – rzut piłeczką palantową – 29,50m
Oliwia Figiel 12’ – skok w dal – 3,43m
Maria Przywecka 12’ – skok w dal – 3,25m
Kacper Pyra 12’ – 200m – 33,22s
Natalia Wajer 11’ – 200m – 31,33s, rzut piłeczką palantową – 25,00m
Klaudia Szymczak 11’ – rzut piłeczką palantową – 24,00m
Nikola Maciejewska 11’ – 60mppł – 11,74s, skok w dal – 4,02m
Lena Budnik 11’ – skok w dal – 3,56m
Blanka Krajewska 11’ – skok w dal – 3,51m
Łucja Piasecka 11’ – 60m – 12,16s
Antonina Bembnista 11’ – 300m – 59,52s
Jagoda Bartosik 11’ – 300m – 62,99s
Dominik Zawieja 11’ – 60m – 9,81s, skok w dal – 4,22m PB
Maksymilian Jankowski11’ - 200m – 32,02s, rzut piłeczką palantową – 40,00m
Amelia Jakubczyk 10’ – skok wzwyż – 120cm
Zuzanna Murek 10’ – skok wzwyż – 120cm
Amelia Michalak 10’ – skok wzwyż – NM
Weronika Jeziorska 10’ – pchnięcie kulą 2kg – 5,93s
Weronika Mycek 10’ – 300m – 47,45s, skok w dal – 4,04m
Antonina Kosmalska 10’ – skok w dal – 3,43m
Natalia Przywecka 10’ – skok w dal – 3,10m
Agata Wodzińska 10’ – 300m – 52,52s
Olga Mańkowska 09’ – 60mppł – 10,55s PB, pchnięcie kulą 2kg – 10,41m
Natalia Szymeczko 09’ – pchnięcie kulą 2kg - 8,91m
Klaudia Walczak 09’ – pchnięcie kulą 2kg – 7,54m PB
Kamila Maciejewska 09’ – pchnięcie kulą 2kg – 6,80m PB
Anastazja Klimek 09’ – pchniecie kulą 2kg – 5,84m
Urszula Walkowiak 09’ – 60m pł – 11,32s PB, skok w dal – 4,44m
Oliwia Kulik 09’ – 60m – 9,42m
Hubert Stańczyk 09’ – skok wzwyż – 145cm
Jonatan Stachowski 09’ – 300m- 46,56s PB, skok w dal – 4,66m
Michał Grzegorek 09’ – pchnięcie kulą – 6,57m
Agata Muzolf 07’ – wieloskok – 9,45m
Zuzanna Pensko 07’ – skok w dal – 4,57m
Sztafeta 4x200m MIX U11 w składzie: Maria Przywecka, Oliwia Figiel, Alex Bajerski i Kacper Pyra.
Sztafeta 4x200m MIX U12 w składzie: Natalia Wajer, Nikola Maciejewska, Dominik Zawieja i Maksymilian Jankowski.
Sztafeta 4x200m MIX U14w składzie: Urszula Walkowiak, Olga Mańkowska, Hubert Stańczyk i Jonatan Stachowski.