29 kwietnia 2023 roku w Kruszwicy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kruszwicy – I runda Grand Prix Kujaw – Pomorza – Pałuk, w których udział wzięła 41-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO. Zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając 41 medali (18 złotych, 10 srebrnych oraz 13 brązowych). Gratulacje!
Pierwsze miejsca zajęli:
Natalia Szymczak 10’ – 60m pł – 10,5s oraz skok w dal – 4,83m
Nikola Maciejewska 11’ – 60m pł – 10,7s oraz pchnięcie kulą 2kg – 7,11m
Kacper Pyra 12’ – 60m – 9,3s oraz skok w dal – 4,01m
Alex Bajerski 13’ – 200m – 33,0s oraz rzut p. pal – 28,0m
Oliwia Figiel 12’ – 60m – 9,5s
Katarzyna Kaczmarek 10’ – 60m – 8,6s
Maria Przywecka 12’ – 200m – 36,5s
Weronika Mycek 10’ – pchnięcie kulą 2kg – 8,75m
Natalia Przywecka 10’ – skok wzwyż – 130cm
Tymon Wdowiak 13’ – 60m – 9,8s
Szymon Dankowski 14’ – 200m – 36,8s
Dominik Zawieja 11’ – 600m – 1:54,5s
Sztafeta 4x200m U10 w składzie: D. Szpot 15’, M. Wajer 15’, M. Należyty 14’, S. Dankowski 14’
Sztafeta 4x200m U13 w składzie: A. Bajerski 13’, K. Pyra 12’, N. Wajer 11’, N. Maciejewska 11’
Srebrne medale wywalczyli:
Weronika Mycek 10’ – 60m – 9,0s
Natalia Wajer 11’ – 200m – 30,9s
Natalia Lutomska 10’ – 200m – 33,7s
Agata Wodzińska 10’ – 600m – 2:12,5s
Katarzyna Kaczmarek 10’ – skok w dal – 4,45m
Michał Należyty 14’ – 60m – 11,0s
Olaf Krajewski 14’ – 400m – 1:28,6s
Szymon Dankowski 14’ – skok w dal – 3,15m
Dominik Zawieja 11’ – skok w dal – 3,96m
Sztafeta 4x200m U12 w składzie: M. Przywecka 12’, O. Figiel 12’, K. Dzimiński 13’, A. Różański 13’
III miejsce zdobyli:
Filip Brukwicki 13’ – 200m – 36,3s oraz rzut p. pal – 26,0m
Amelia Michalak 10’ – 200m – 34,8s oraz skok wzwyż – 125cm
Klaudia Szymczak 11’ – pchnięcie kulą 2kg – 6,24m
Blanka Krajewska 11’ – 60m – 9,1s
Martyna Należyty 12’ – 200m – 38,1s
Lena Budnik 11’ – 200m – 31,6s
Natalia Przywecka 10’ – 600m – 2:13,5s
Oliwia Figiel 12’ – skok w dal – 3,66m
Fabian Sikorski 13’ – 60m – 10,0s
Kacper Zawieja 14’ – skok w dal – 3,11m
Tymon Wdowiak 13’ – skok w dal – 3,27m
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także:
Danuta Szpot 15’ – 60m – 12,7s oraz skok w dal – 2,11m
Weronika Waniak 11’ – 60m – 9,4s oraz skok w dal – 3,45m
Nina Gil 11’ – 60m – 9,5s oraz skok w dal – 3,04m
Klaudia Szymczak 11’ – 60m – 9,9s
Nina Bejger 11’ – 60m – 10,8s oraz skok w dal – 2,91m
Kornelia Brzezińska 11’ – 60m – 12,5s oraz skok w dal – 2,28m
Zuzanna Murek 10’ – 60m – 9,4s oraz skok wzwyż – 120cm
Antonina Kosmalska 10’ – 60m – 9,6s oraz skok wzwyż – 120cm
Lilianna Berlik 10’ – 60m – 10,3s
Amelia Jakubczyk 10’ – 200m – 35,1s oraz skok wzwyż – 120cm
Aneta Maciejewska 13’ – 60m oraz skok w dal – 3,04m
Zuzanna Mycek 13’ – skok w dal – 2,76m
Maria Przywecka 12’ – skok w dal – 3,13m
Martyna Należyty 12’ – skok w dal – 3,11m
Natalia Wajer 11’ – skok w dal – 4,13m
Lena Budnik 11’ – skok w dal – 3,90m
Blanka Krajewska 11’ – skok w dal – 3,73m
Agata Wodzińska 10’ – skok w dal – 4,38m
Lilianna Berlik 10’ – skok w dal – 3,73m
Natalia Lutomska 10’ – skok wzwyż – 120cm
Kajetan Dzimiński 13’ – 60m – 12,4s oraz skok w dal – 2,82m
Antek Różański 13’ – 200m – 41,6s oraz skok w dal – 2,82m
Kacper Zawieja 14’ – 400m – 1:29,9s
Fabian Sikorski 13’ – rzut p. pal – 24,0m
Iwo Mańkowski 13’ – rzut p. pal – 13,0m
Michał Należyty 14’ – skok w dal – 3,10m
Olaf Krajewski 14’ – skok w dal – 2,48m