Mistrzostwa Polski Sztafet

W dniach od 13 do 14 maja w Słupsku odbywały się PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach. W zawodach tych wystartowały cztery sztafety LUKS START NAKŁO. W kategorii U16 4x600m sztafeta w składzie: Hubert Stańczy, Urszula Walkowiak, Franciszek Okoniewski i Kamila Maciejewska z wynikiem 7:41,36s zajęła 11 miejsce. W kategorii U18 4x400m sztafeta w składzie: Dorian Kwapich, Weronika Kunicka, Szymon Powalisz i Zuzanna Pensko z wynikiem 4:14,67s zajęła 19 miejsce. W kategorii U20 4x400m sztafeta w składzie: Michał Kunicki, Julia Kokoszewska, Błażej Dankowski i Kinga Kokoszewska z wynikiem 4:35,64s zajęła 9 miejsce. W kategorii U23 4x400m sztafeta w składzie: Dawid Trzciński, Agata Kowalczyk, Bartosz Zamorowski i Marcelina Rożek z wynikiem 4:31,25s zajęła 4 miejsce.
Wyjazd na zawody współfinansowany był ze środków Urzędu Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu rozwoju sportu.