101 klub w Polsce!

Polski Związek Lekkiej Atletyki podsumował klubowy sezon 2018. Klasyfikacja Klubowego Mistrza Polski 2018 r. przedstawia 368 zespołów, które zdobyły przynajmniej jeden punkt na jednej z imprez: Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Juniorów, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Puchar Świata, Mistrzostwa Europy Seniorów, Mistrzostwa Świata U20, Mistrzostwa Europy U18, Mecz Międzypaństwowy U23 oraz Mecz Międzypaństwowy U20. Wysokie 101 miejsce w Polsce zajął LUKS START NAKŁO, który łącznie zdobył 72 punkty. Nakielscy lekkoatleci zdobyli: 5 punktów na Mistrzostwach Polski Seniorów, 16 punktów na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, 7 punktów na Mistrzostwach Polski Juniorów, 16 punktów na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz 28 punktów na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Dziękujemy Gminie Nakło nad Notecią oraz naszym sponsorom, bez których nie byłoby tego sukcesu!