4 medale na Halowych Mistrzostwach Województwa U16, U14, U12

W sobotę 2 lutego 2019 roku w Arenie Toruń rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Lekkiej Atletyce U16, U14 oraz U12, w których udział wzięła liczna reprezentacja LUKS START NAKŁO. Młodzież z Gminy Nakło nad Notecią zdobyła 4 medale:
II miejsce sztafety chłopców (Dawid Bembnista, Piotr Marasz, Dorian Kwapich, Dawid Kończal) 4x200m U14 z czasem 1:59.47,
II miejsce Dawid Kończal 06’ w biegu na 600m z czasem 1:39.22s,
II miejsce Dorian Kwapich 06’ w biegu na 300m z czasem 47,54s,
III miejsce Weroniki Kunickiej 07’ w biegu na 600m z czasem 1:49.86s,
Wyjazd na zawody został sfinansowany ze środków Gminy Nakło nad Notecią. Gratulujemy świetnych wyników!

Laura Skwarczek 08’ – 60m – 11,38s

Sztafeta dziewcząt I U14 (Iga Jankowska, Patrycja Kołodziejczak, Weronika Kunicka, Zuzanna Pensko) – 2:06.34 – IV miejsce

Sztafeta dziewcząt II U14 (Jagoda Jendrzejewska, Zuzanna Kowalska, Zuzanna Sikorska, Kinga Kaźmierczak) – 2:16.39 – VIII miejsce

Sztafeta chłopców U16 (Michał Kunicki, Paweł Cięszki, Paweł Kamiński, Dominik Waniak) – 1:46.00s IV miejsce

W godzinach popołudniowych na mityngu ogólnopolskim z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Weronika Świderska 00’ – 60m – 7,89s PB oraz Bartosz Zamorowski 03’ – 60m – 7,59s PB.