LUKS START NAKŁO to nie tylko lekkoatletyka, LUKS łączy pasje, dołączyli do niej tancerze oraz pływacy

LUKS START NAKŁO to nie tylko lekkoatletyka, LUKS łączy pasje, dołączyli do niej tancerze oraz pływacy.

W dniu 17.04.2016r na Krytej Pływalni NAQUARIUS w Nakle odbyły się Wiosenne Zawody Pływackie dla Najmłodszych w których także brali udział zawodnicy klubu LUKS START Nakło. Wszystkie z trojga dzieci które brały udział zajęło miejsce na podium. Konkurencje rozgrywane były na dystansie 25 metrów.

Wśród dziewczynek z rocznika 2006 I miejsce z czasem 24,24. zajęła Iga Siewkowska,a Iga Plichcińska z czasem 26,00 zajęłą miejsce trzecie.

Pośród chłopców z rocznika 2008 I miejsce zajął Franciszek Okoniewski z czasem 23,37. Czas jaki uzyskał Franek był najlepszy spośród wszystkich startujących w zawodach chłopców we wszystkich kategoriach wiekowych.

Dzieci uczą się i trenują na Krytej Pływalni NAQUARIUS w sekcji pływackiej klubu LUKS START Nakło, prowadzonej przez trenerów: Joannę Jankowską, Przemysława Repczyńskiego oraz Fabiana Tofila.

Z klubem współpracują także instruktorzy Maciej Urbanowicz oraz Jakub Bajerski - Szkółka Pływania BAJERSWIM

Gratulujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w zawodach osiągniętych wyników i mamy nadzieje, że na kolejnych będzie więcej uczestników, a osiągnięte rezultaty będą jeszcze lepsze!