This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LUKS START NAKŁO to nie tylko lekkoatletyka, LUKS łączy pasje, dołączyli do niej tancerze oraz pływacy

LUKS START NAKŁO to nie tylko lekkoatletyka, LUKS łączy pasje, dołączyli do niej tancerze oraz pływacy.

W dniu 17.04.2016r na Krytej Pływalni NAQUARIUS w Nakle odbyły się Wiosenne Zawody Pływackie dla Najmłodszych w których także brali udział zawodnicy klubu LUKS START Nakło. Wszystkie z trojga dzieci które brały udział zajęło miejsce na podium. Konkurencje rozgrywane były na dystansie 25 metrów.

Wśród dziewczynek z rocznika 2006 I miejsce z czasem 24,24. zajęła Iga Siewkowska,a Iga Plichcińska z czasem 26,00 zajęłą miejsce trzecie.

Pośród chłopców z rocznika 2008 I miejsce zajął Franciszek Okoniewski z czasem 23,37. Czas jaki uzyskał Franek był najlepszy spośród wszystkich startujących w zawodach chłopców we wszystkich kategoriach wiekowych.

Dzieci uczą się i trenują na Krytej Pływalni NAQUARIUS w sekcji pływackiej klubu LUKS START Nakło, prowadzonej przez trenerów: Joannę Jankowską, Przemysława Repczyńskiego oraz Fabiana Tofila.

Z klubem współpracują także instruktorzy Maciej Urbanowicz oraz Jakub Bajerski - Szkółka Pływania BAJERSWIM

Gratulujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w zawodach osiągniętych wyników i mamy nadzieje, że na kolejnych będzie więcej uczestników, a osiągnięte rezultaty będą jeszcze lepsze!

Czytaj dalej